TĚLOVÁ KOSMETIKA

Ziaja krém na ruce čokoládový mišmaš

Ahoj všichni,

s polskou kosmetikou Ziaja jsem se seznámila už v březnu a teď jsem se konečně dostala k recenzi 🙂 Náhodou jsem při svých toulkách Prahou objevila ulici Růžová, kde je obchod s touto kosmetikou a jelikož jsem na jejich produkty často vídala na instagramu, rozhodla jsem se u nich něco koupit.

Na začátek vám značku představím – byla založena v Polsku před 30 lety, název nese podle svých zakladatelů, lékárníků Aleksandrem a Zenonem Ziaja. Ziaja je v Polsku nejen výrobce kosmetiky, ale i léčiv. Charakteristické pro Ziaju je používání přírodních složek jako je kozí mléko, avokádo, heřmánek, jasmín a další. Ve svém portfoliu nabízí krémy, sprchové gely, šampony, peelingy, odličovače, produkty na opalování a i speciální řadu pro děti a muže.

V současné době jsou v ČR jen čtyři kamenné Ziaja obchody – a to v Praze, Plzni, Olomouci a ve Zlíně. Koupit se dá na eshopech notino.cz nebo ziajaprotebe.cz.

Nejvíc mě lákal denní krém s kozím mlékem, dále jsem koupila samoopalovací mléko a krém na ruce s příchutí pralinek (čokoládový mišmaš). V rámci akce ke dni MDŽ jsem ještě dostala k nákupu krém s příchutí mandlí.

Krém na ruce s pralinkovou příchutí (čokoládový mišmaš) je limitka a opravdu velmi přijemně voní – já z něj cítím Vánoce a vánoční cukroví.

Hodnocení: 5/5 Dobře se nanáší, hydratuje a ruce nejsou mastné. Krém stál 70 Kč za 50ml, určitě si pořídím další pokud budu mít příležitost. Ke koupi zde

Složení jsem nedohledala.

 

Leave a Reply