Masky,  PR BALÍČKY

Vichy Slow Age

Ahoj,

dneská Vám chci recenzovat další produkt od Vichy, který jsem testovala byl noční krém od Vichy ze řady Slow Age. Tato řada zpomaluje známky stárnutí a napravuje její projevy. Stárnutí pleti umocňuje například stres, změna klimatu, počasí nebo nepravidelná strava. Všechny tyto neduhy se mohou projevit na pleti vznikem jemných vrásek, mdlou a povolenou pletí. Jelikož mi 25 let a pozoruji na sobě právě už ty jemné vrásky v okolí očí, byl pro mě tento krém mimořádně zajímavý. Tento krém od Vichy navíc vyhrál v Cosmopolitan Beauty Awards v oblasti nočních krémů. Krém pomáhá plet okysličovat, během noci pleť vyhlazuje a obnovuje texturu pokožky. Má hutnější gelovou strukturu, je zbarvený dohněda, což mě trochu překvapilo, ale velmi dobře se vstřebává.

Noční péče je první noční péče od Vichy, která obnovuje pleť a pomáhá jejímu okysličování. Během noci pleť vyhlazuje a zlepšuje obnovu bariéry pokožky. Má unikátní přírodně zbarvenou gelovou textura, která se lehce vstřebává do pokožky. Krém stojí necelých 750 Kč a lze ho koupit například zde – Vichy Slow Age noční krém.

Složení: AQUA / WATER – DIMETHICONE – GLYCERIN – PROPYLENE GLYCOL – NIACINAMIDE – ALCOHOL DENAT. – DIPROPYLENE GLYCOL – BIFIDA FERMENT LYSATE – CAFFEINE – SODIUM CHLORIDE – PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE – TOCOPHEROL – CARAMEL.

Moje hodnocení 4/5: Od krému jsem měla vysoké očekávání, už kvůli jeho ceně – 729 Kč za 50 ml, nicméně krému stačí opravdu trocha a vystačí vám tak velmi dlouho. Dá se používat jako noční krém, ale i jako maska, kdy se nanese ve silnější vrstvě a nechá se 15 minut působit. Jak jsem psala výše, poměrně mě zaskočila tmavě hnědá barva a vůně, která je ale příjemná a nevtíravá. Krém tvoří skvělou dvojku s tím Mineral Boosterem, pleť je ráno opravdu krásně hydratovaná, bez jakýchkoliv problémů. S krémem jsem spokojená a pořídím si další balení.

Jedinou výtku mám ke složení krému, kde na druhém místě složení je silikon dimethicone, který způsobuje uzamknutí vody v pleti a drží ji hydratovanou. Tato látka může ale případně některým osobám s citlivou pletí způsobovat zrudnutí a alergickou reakci. Doporučovala bych si opatřit vzoreček a zkusit ho nejdříve na kousek kůže, zda nedojde k nějaké reakci.

Týna

Leave a Reply