LIFESTYLE,  PR BALÍČKY

Set zahradního nábytku Le Bonom Fila

Ahoj,

dneska pro vás mám netradiční nekosmetikou recenzi, tentokrát ve spolupráci s eshopem www.bonami.cz, kde seženete nejkrásnější produkty a doplňky pro vaše bydlení. Na Bonami sežente vše přes gauče, světla, koberce, komody, pánve, knihovny až po právě zahradní nábytek. Ve spolupráci jsem si vybrala set zahradního nábytku od značky Le Bonom, protože to je podle mě nejlepší doplněk na zahradu. Pokud chcete oživit svou zahradu i vy, stačí si vybrat ze sekce Zahrada.

K samotnému zahradnímu setu: obsahuje dvě křesílka, pohovku pro 2 osoby a stoleček, využívat jej mohou tak až 4 osoby. Nábytek je z umělého ratanu, doplněný o odnímatelné podsedáky. Velikou výhodu spatřuji v jednoduché udržbě materiálu, jelikož umělý ratan je odolný proti nepřízni počasí a podsedáky jsou rovněž voděodolné, takže ani déšť vám nepřekazí párty. Jednotlivé díly jsou velice lehké a lze tak s nábytkem jednoduše manipulovat. Tento zahradní set je možné zakoupit na stránkách bonami.cz – zahradní set Le Bonom. Využít také můžete akci 300 Kč pro první nákup nad 1500 Kč po zaregistrování.

Co se týče sestavení: celý zahradní set přijde v jedné krabici a je třeba ho složit. Když nám dorazil, přemýšlela jsem, zda kurýr nezapomněl ještě na jednu krabici, protože jsem nechápala, jak se všechno vejde do jedné krabice, ale skutečně tam bylo vše. 🙂 K sestavení nepotřebujete žádné další nářadí, vše potřebné včetně šroubů a imbusu je přiloženo, včetně návodu. Samozřejmě je možné použít i své nářadí, pro urychlení sestavení, protože imbus je tam jen jeden. 🙂 Sestavení dle návodu je bezproblémové, i méně šikovnému člověku, jako jsem já, se musí sestavení povést.

Ohledně rozměrů tohoto zahradního setu: 2x křeslo: 58 x 85 x 59 cm, nosnost 160 kg, hloubka sedu: 54 cm, výška sedu: 42 cm, šířka sedu: 55 cm, výška područek 61 cm, šířka područek: 3 cm, výška opěrky: 43 cm + 1x stolek: 71 x 42 x 40 cm + 1x dvoumístná pohovka: 104 x 85 x 59 cm, nosnost 320 kg, hloubka sedu: 56 cm, výška sedu: 42 cm, šířka sedu: 101 cm, výška područek 61 cm, šířka područek: 3 cm, výška opěrky: 43 cm.

Závěrem je tento zahradní set ideální pro posezení s přáteli – je bytelný, avšak lehký, nenáročný na údržbu a díky umělému ratanu i dobře vypadá. Jeho sestavení není složité a udělá dost parády, balení jsou i podsedáky pro křesla a pohovku a také sklo pro stoleček. Za mě je to skvělá volba, pokud přemýšlíte o venkovním posezení pro více lidí a máte rádi přírodní dekor.

Týna

Leave a Reply