Séra

Avon sérum s vitamínem C

Ahoj,

dostalo se ke mně na otestování rozjasňovací sérum od Avonu s vitamínem C. Sérum je unikátní tím, že v jedné lahvičce obsahuje extrakt z 30 pomerančů. Díky 10% vitamínu C ve stabilizované formě je obsah aktivní po celou dobu užívání, až do poslední kapky.

avon

Úkolem tohoto séra je rozzářit pleť, což určitě mnoho z vás ocení po náročné a dlouhé zimě. Při delším užívání slibuje sérum vyhlazení a omlazení pleti, které poznáte na dotyk.

Sérum se používá ráno, ještě před nanesením denního krému. Stačí 2-3 kapky vmasírovat do vyčištěné pleti. Doporučuje se používat k séru krém s ochranným filrem SPF, aby nedošlo ke spálení pleti.

Hodnocení 4/5: Sérum je gelovité a dobře se aplikuje díky balení s pumpičkou. Má průhlednou barvu a voní hezky po pomerančích, nezanechává mastné ruce, ani obličej. Již po dvou dnech jsem měla opravdu hebčí pleť a zmizelo mi i akné na bradě.Zatím aplikuji sérum 9 dní a jsem s ním moc spokojená, používám ho v kombinaci s rozjasňujícím denním i nočním krémem (také od Avonu) a mile mě překvapují výsledky. Sama moc vitamínů nesním, tak alespoň dopřávám své pleti. 🙂

Tato novinky od Avonu bude k dostání od druhé poloviny dubna, začáteční cena by měla být 329 Kč za 30 ml, stálá cena 550 Kč. Zaujala Vás tato novinka? Složení se mi nikde nepodařilo dohledat.

Týna

Jeden komentář

Leave a Reply