PR BALÍČKY,  TĚLOVÁ KOSMETIKA

Ryor tělový olej s konopí

Ahoj,

dnes vám chci představit podzimní novinky, které mi přišly od holek z Ryoru. Jedná se o bylinné tělové máslo, ochranný krém pro normální a smíšenou pleť, konopný sprchový olej a inovovanou kolagenovou masku s kyselinou hyaluronovou. 🙂

Bylinné máslo mě také zaujalo, už jen tou nádhernou vůní, která byla dost silná už po otevření před strhnutím folie. S přítelem jsme se nedokázali shodnout, která přísada dominuje, já z něj cítím levanduli a možná meduňku. Prostě taková uklidňující směs, která mě večer vždy rychleji uspí. Je to velmi hutný krém, hůře se roztírá, ale za to pokožku dokonale vyživí. Za mě boží věc pro suchou pokožku a ideální takhle na zimu. Ke koupi zde.

Nejvíce jsem se těšila na konopný olej, jelikož mám citlivou kůži s atopickým ekzémem. Nechápu, že jsem něco podobného nevyzkoušela už dříve. Na hodnocení jak bojuje s ekzémem je brzo, nicméně už po těch třech dnech cítím úlevu a skoro žádné pocity napětí a suchosti. Ke koupi zde.

Hodnocení: 5/5 Trochu jsem byla překvapená, protože jsem čekala že bude ve sprše pěnit jako jakýkoliv sprchový gel, nicméně olej po kontaktu s vodou vytvoří takovou emulzi, která pokožku vyživuje a nechá ji vláčnou. Měl by plně nahradit sprchový gel, nicméně já ho používám jako dříve a olej využívám jako poslední krok. Hodně jsem bojovala se suchou a svědivou pokožkou po vykoupání, nicméně tento konopný olej ji hodně zklidnil a není napnutá.

74643578_550638622416561_3688922559853625344_n

Složení se mi nepovedlo dohledat.

Leave a Reply