EVENTY,  PR BALÍČKY

Podzimní novinky od Avonu

Ahoj,

dneska přicházím s menším reportem z Avon eventu, kde bylo představeno hned několik nových produktů. Event se uskutečnil v Praze 25.9., v nádherných prostorách Hauch Gallery. Novinky nám představila charismatická Iva Pazderková, hvězdou večera byla Dara Rolins, která je i tváří nové vůně Maxima. Součástí eventu bylo také artistické vystoupení, hudba, občerstvení a spousta zábavy.

Dámská vůně Maxima a pánská Maxime podtrhují osobnost a mají zažehnout náš vnitřní oheň a probudit tak naši ženskou nebo pánskou vnitřní sílu. Dámská vůně je stvořená ze smilu písečného, nektarinky a doplněná aroma jasmínových květů. Pánská vůně má kompozici složenou z aromatického olibamu, mandarinkových listů a tvrdých dřevin. Obě vůně jsou velmi intenzivní a příjemné, dodávají sebevědomí a dokáží člověka nabudit na MAXIMÁLNÍ výkon. 🙂 Momentálně jsou v prodeji v sadách i s doplňky na stránkách Avonu – zde.

Kromě nových vůní Maxima & Maxime nám byla představena i nová zcela veganská řada kosmetiky Distillery, která je bez alkoholu a parfemace, což je super zpráva pro majitelky citlivé pleti. V nabídce mají denní a noční krém, čistící balzám, pleťový olej a pudr. Na této řadě se mi kromě samotné myšlenky líbí její obaly a čistota. Všechny přípravky obsahují vitamíny, minerály a různé oleje.

Avon podporuje pacienty s rakovinou prsu a to nejen pochody, ale i sdílením příběhů. Jedním takovým příběhem je ten paní Andrey Chaloupkové, která stojí za projektem Kozí život a stejnojmenným blogem (odkaz zde). Podzim patří akci #3zazivot, kde na podporu boje proti rakovině prsu si nalakujme 3 nehty odlišně.

72553217_944844892566465_4895555078628311040_n

Poslední novinkou je otevření prvního Avon Beauty Pointu – místa, kde se můžete nechat nalíčit nebo si osobně prohlídnout a zakoupit Avon produkty. Tento Avon Beauty Point naleznete od 26.9. do konce tohoto roku v nově přejmenovaném obchodním domě Westfield Chodov (původně Centrum Chodov).

abp_desktop_jpg_unq_b12d98aaed1d438eb9d0e6b1d64804f5
Zdroj

Jaká novinka se vám líbí nejvíce?

Týna

Leave a Reply