PR BALÍČKY,  TĚLOVÁ KOSMETIKA

Peelingové rozmazlování Ziaja

Ahoj,

dneska vám tu chci představit dva peelingy značky Ziaja. O této značce jsem již psala (článek zde). Takže vám znovu značku představovat nebudu, jen připomenu že se jedná o polskou kosmetiku a při testování jsem byla velmi spokojena s poměrem cena/výkon a pořídila jsem si i další produkty této značky.

První recenzovaný peeling je z řady Cupuacu, která právě kromě másla cupuacu obsahuje i máslo karité a oleje z makadamiového a para ořechů, takže je pokožka krásně vyživená a hydratovaná. Peeling je z krystalického cukru a jemné drti skořápek. Velmi příjemně voní a je opravdu na máslovém základu, takže ani není potom potřeba používat tělové mléko. Pokožka je jemná a provoněná. Peeling je v balení 200 ml a stojí 149 Kč, kromě odkazu Peeling Cupuacu ho lze koupit i v prodejnách dm nebo na eshopu.

Ze stejné řady jsem ještě vyzkoušela díky výhře i tělové mléko, které má bronzující efekt, což je ideální na léto, když chcete podpořit opálení. Krásně voní, jako celá řada, po oříškách. Dále jsem vyzkoušela i sprchové mýdlo, které se dá použít jak do sprchy, tak do vany jako pěna. Pokožka je po něm hebká a vyživená.

Druhým peelingem je limitovaná edice s vůni marshmellow, která nádherně sladce voní právě po oblíbených dětských pochoutkách. Je stejně jako Cupuacu peeling z krystalického cukru, má jemné peelingové částice a je na pokožce velmi příjemný. Není tolik hydratující, jako ten první, ale vykompenzuje to nádhernou sladkou vůní. Jedná se o limitovanou edici, ze stejné řady můžete pořídit i mýdlo na ruce, sprchové želé nebo krém na ruce. Peeling je v balení 300 ml a stojí 143 Kč, ke koupi například na parfemy-elnino.cz – Peeling Marshmellow. 

Také máte rádi peelingy?

Týna

Leave a Reply