Nehty,  PR BALÍČKY

Sada na nehty od NaniNails

Ahoj,

v dnešním článku vám chci představit firmu NaniNails a napsat vám krátký návod, jak si udělat doma gelové nehty.

Firma NaniNails (webová stránka zde), funguje na trhu od roku 2002 a ve svém sortimentu nabízejí kompletní vybavení pro krásné nehty. Kromě klasických nebo gel laků zde najdete i lampy na nehty, ostatní příslušenství jako brusky nebo šablonky a věci na zdobení nehtů. Kromě produktů nehtové modeláže nabízejí i produkty na řasy, manikůru a pedikůru. Mají i svůj vlastní blog, kde zveřejňují inspiraci, recenze na nehtové produkty a hlavně pro méně zkušené i návody (blog zde). Pokud nevíte, jaké produkty vybrat, nebo jste spíše příznivci nakupování v kamenných obchodech, firma otevřela 5 poboček na Moravě – v Brně, Olomouci, Ostravě, Havířově a Frýdku-Místku.

Screenshot 2019-08-28 08.24.22
Webová stránka naninails.cz

V minulosti jsem vždycky chodila do salonů a utrácela peníze za gelovky nebo shellak, ale díky začátečnické sadě od NaniNails (sada zde) si můžu dělat úplně stejné nehty kdykoliv v pohodlí domova. Co všechno tedy sada obsahuje? 🙂

  • UV lampu do zásuvky, díky které si vytvrdíte lak na nehtech přibližně během 120 sekund.
  • další lahvičky s tekutinami – primer (díky kterému je nehet odmaštěný a lak lépe přilne a drží), cleaner na odstraňování výpotků z lampy a jahodová výživa pro nehtovou kůžičku
  • gely – finish gel pro závěrečný lesk a péči o nehty, stavební UV gel pro tvarování nehtu  a pak různé barevné gely dle vašeho vkusu + 2 štětce na nanášení gelů a barevné glitry pro dozdobení nehtů
  • příslušenství na úpravu nehtu – jako pilník, průhledné a mléčné tipy se zastřihovačem (gilotinou) a lepidlem, pomerančové dřívko pro úpravu nehtové kůžičky, buničinové polštářky pro otírání výpotků, brusný blok na nehty a hromadu pilníků 

Návod – Já preferuji delší nehty, tudíž si své nehty prodlužuji tipy a pak je upravím do požadovaného tvaru. Základem je zpilovat a zdrsnit si nehet, aby s ním šlo dále pracovat. Pomocí dřívka zatlačím kůžičku a zastřihnu ji. Vyberu tipy dle velikosti mého nehtu, potřu lepidlem a přilepím. Po zaschnutí prodloužený nehet zastřihnu a zapiluji do požadovaného tvaru (u mě vede ostrá špička – stileto nebo hranatý tvar). Zapiluji i přechod mezi mým a nastaveným nehtem. Nehet očistím cleanerem a nanesu primer, pro lepší přilnavost. Nanáším podkladový UV gel a tvaruji gelem C-oblouk na nehtu. Nechám 2x vytvrdit v lampě, výpotek odstraním opět cleanerem. Případné nedokonalosti zpiluji a nehty přejedu leštícím blokem. Poté už jen nanesu vybraný barevný lak, který opět nechám vytvrdit v lampě a na závěr nanesu finish lak, pro lesklé a vyživené nehty.

Hodnocení – zvládnu si doma sama sobě udělat s touto sadou nehty? Ano, dokážu. 🙂

I jako začátečník jsem neměla problémy, jelikož jsem měla postup nakoukaný ze salónu a na blogu naninails.cz je spousta návodů i videí, kde získáte přehled co kdy použít a čemu se vyhnout. Gelové nehty nemusí hned znamenat dlouhé „drápy“, gel se dá použít i na vaše nehty a nebudou ani poškozené.

Samozřejmě se vždy nepovede vše dokonale na jedničku, během aplikace jsem se setkala s několika problémy – při modelování oblouku gelem, kdy se mi nepovedl na všech nehtech stejně a pak také se mi lehčeji dělá levá ruka, když chci naopak dělat pravou ruku, jde mi všechno o něco pomaleji a méně precizně. Nicméně při svém prvním pokusu jsem nalepovala tipy a zabralo mi to přibližně hodinu a půl, při druhém pokusu jsem už tipy nalepené měla, pouze jsem odpilovala předchozí vrstvu laku a pokračovala dále – tady mi příprava zabrala něco málo přes hodinu.

Nehty jsem si dělala nové po cca 3 týdnech, protože mi rostou opravdu rychle a odrosty na nehtech rozhodně nejsou hezké. Což je jedna z mnoha výhod domácí sady – můžete si nehty dělat sama kdykoliv máte čas a nemusíte nikam dojíždět a nikde se objednávat. Cenově se to také vyplatí – sada stojí 1099 Kč, já za nehty v salonu platila cca 450-550 Kč při doplňování po měsíci až šesti týdnech.

Takže pokud přemýšlíte o alternativě k návštěvám salonů, můžu vám s klidným svědomím doporučit tuto sadu od NaniNails, najdete v ní vše potřebné pro přípravu nehtů a v případě pochybností nebo dotazů vám milý zákaznický servis vše potřebné rád dovysvětlí a poradí.

Týna

Leave a Reply