PR BALÍČKY,  Séra

Medik8 Hydratační sérum B5

Ahoj,

na testování se mi opět k rukám dostala značka Medik8 – moje první zkušenost s jejich produkty je zde – První dojmy s Medik8. Tentokrát jsem obdržela na začátku června dva jejich produkty, určené na ochranu pokožky během letních dnů, konkrétně hydratační sérum a denní krém s vitamínem C a SPF.

Proč píšu, že je to ideální ochrana v létě? Naše tělo včetně obličeje je denně vystavováno slunečnímu záření častěji a ve větší míře než po zbytek roku. Slunce nás dokáže krásně opálit, ale také pokud nepoužijeme ochranu, dokáže naší pokožce ublížit. UVA  a UVB paprsky mohou přivodit zestárnutí pokožky, tvoření vrásek, problémy s očima a v krajním případě i rakovinu kůže.

Prvním produktem je hydratační sérum Hydr8 B5 – ke koupi zde, které dodává pleti vláhu a udržuje pokožku vyživenou a správně hydratovanou. Kromě kyseliny hyaluronové obsahuje i kyselinu pantotenovou (vitamín B5 – odtud název séra), která má hojící účinky (všichni známe, jak dokáže pomoci Panthenol při spálené pokožce).  Nanáším ráno po vyčištění pleti, poté nanáším denní krém, o kterém budu psát níže. Cena je 1020 Kč za 30 ml, po dvou měsících používání mi zbývají ještě dvě třetiny séra, takže do konce roku mám pravděpodobně vystaráno.

Hodnocení 4/5: Sérum má spíše lehkou gelovou texturu, dobře se nanáší díky kapátku, není nijak parfemované, neucpává póry a nedělá ani jinou paseku na kůži. Rychle se vstřebá a nenechá pokožku nijak mastnou nebo ulepenou. Mínusem je vysoká cena.

Složení: Aqua (Water), Panthenol, Sodium Hyaluronate, Calcium Pantothenate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid.

Leave a Reply