PR BALÍČKY,  TĚLOVÁ KOSMETIKA

Lush – Handy Gurugu krém na ruce

Ahoj,

dneska píšu recenzi na produkty Lush, díky kterým se můžete doma rozmazlovat  a dopřát si trochu času pro sebe. Jedná se o produkty, které jsem dostala v rámci spolupráce – čerstvou masku Me Time, krém na ruce Handy Gurugu a také jsem vyzkoušela ústní vodu v tabletkách a tabletky na zuby.

Handy Gurugu je výživný krém na ruce, vyrobený ze samých másel: bambuckého, kešu, mandlového a másla z dýňového semínka. Dále obsahuje růžovou vodu, pupalku, silice z heřmánku a čerstvou citrónovou šťávu pro zklidnění pokožky a rozjasnění. Tento krém je velmi hutný a vyživující, má ale silnou atypickou vůni, která nemusí být všem příjemná. Lze zakoupit v kamenných prodejnách Lush nebo na jejich eshopu Handy Gurugu, krém má 100 g a stojí 385 Kč.

Složení: růžová voda, fair trade bambucké máslo, glycerín, stearic acid, bio mandlový olej, trietanolamin, čerstvá citrónová šťáva, vanilka absolue, pákistánská růže absolue, silice z heřmánku pravého, bio pupalkový olej, bio máslo z dýňových semen a kešu, bio mandlové míslo, benzoová tinktura, cetearyl alkohol. 

Hodnocení 4/5: moc příjemný a vyživující krém na ruce, je velmi hutný a pokožku dobře promastí, uleví suché kůži a hydratuje až do rána, možná někomu může vadit výraznější vůně

Leave a Reply