Tvářenky

L’Oréal Paris x Karl Lagerfeld

Ahoj,

určitě jste si v drogeriích všimli nové spolupráce Loreal Paris s návrhářem Karlem Lagerfeldem. Dvě francouzské značky se spojily a vytvořily novou kolekci jako upomínku na zesnulého návrháře. V kolekci najdete řasenku, paletku očních stínů, rtěnky, rozjasňovač a oční linky.

ysl_notino_blog_714x350
Zdroj

Mně se moc líbily obaly a neododala jsem koupi rtěnky, stínů a řasenky. Nakupovala jsem na notinu, kde byla ještě sleva 100 Kč při nákupu nad 500 Kč a kosmetická taštička k nákupu. Slevu jsem dostala, ale taštička mi nepřišla, bohužel ani jejich zákaznický servis se neuráčil odpovědět. Chápu, že jich třeba bylo limitované množství, ale určitě by byla alespoň slušnost odpovědět nebo to rovnou napsat do objednávky.

72598317_2389497574634178_5753508090590789632_n

Ceny této kolekce jsou poněkud vyšší, ale na notinu vycházely o něco levněji – řasenka 259 Kč, rtěnka 239 Kč a stíny 399 Kč. NOTINO-řasenka. Na notinu jsou momentálně stíny i všechny odstíny rtěnek vyprodané (já jsem kupovala 26.9. a byly tam 4 odstíny rtěnek), sehnat tuto kolekci můžete ještě v drogeriích, ale za vyšší ceny – například v dm stojí řasenka 359 Kč, rtěnky 349 Kč a rozjasňovač 499 Kč – DM rozjasnovač. 

K samotným produktům – rtěnka je bezvadná, ty ostatně Loreal umí. Krásně voní, dobře se nanáší, výdrž je střední, s matným finišem. Na výběr je 6 různých odstínů, přes sytě červenou po růžové a nude barvičky.

Řasenka má objemový kartáček, slibuje výrazné a prodloužené řasy. S tím bych byla trochu opatrná, řasenka řasy pročeše a zahustí, ale dochází ke slepování a dost se mi obtiskávala na horní víčka. Dá se s ní fungovat, ale nemůžu ji doporučit na celodenní nošení.

Paletka stínů je laděná do podzimních barev, převažuje hnědá a béžová. Stíny jsou napůl matné a napůl se třpytkami. S některými světlejšími stíny se ale hůře pracuje, nejsou tolik výrazné a je potřeba je nanést několikrát. Spodní řada se třpytkami je ale povedená, tmavě modrá má i nádech do fialova a je opravdu výrazná.

Závěrečné hodnocení – pokud jste fanoušky Karla, tahle kolekce by vám doma neměla chybět jako upomínka díky obalům. Co se týče vnitřku – rtěnka je průměrná, až lehce nadprůměrná, je tam spousta krásných odstínů, ale výdrž není nic moc. Řasenku seženete určitě lepší za tuto cenu, ať od Dermacolu nebo Miss Sporty. Stíny nejsou špatné, ale opět, za čtyři stovky si myslím že nestojí – hodně tam dělá příplatek za značku a ačkoliv je tam 9 stínů, pořádně použitelná je sotva polovina.

Týna

Leave a Reply