Makeup,  PR BALÍČKY

Loreal Paris Wake Up & Glow Bonjour Nudista

Ahoj,

jak si užíváte léto? Já se ozývám opět po delší pauze, kdy jsem kromě práce stihla i malou dovolenou v jižních Čechách a i to byla skvělá příležitost na testování. Od stránky parfemy-elnino.cz jsem dostala letní balíček produktů dle vlastního výběru na testování.

Dalším letním produktem je BB krém od Loreal Paris, z řady Wake Up & Glow – Bonjour Nudista. Obecně BB krémy (blemish balm) jsou skvělou volbou na léto místo klasického makeupu – pouze pleť tónují a nezatěžují ji díky jejich lehké textuře. Původně byly tyto krémy určeny pacientům na zakrývaní jizviček, ale rozšířily se do celého kosmetického světa. Tento krém od Lorealu je k dispozici ve dvou odstínech (Light a Medium), kromě jiného obsahuje meruňkový olej, extrakt ze zeleného čaje a vitamín E.  Momentálně na parfemy-elnino.cz vyprodán.

Hodnocení 3/5: Z počátku jsem měla trochu obavy, jelikož jsem četla hodně recenzí, které popisovaly krém jako žmolkující a nevyhovující. Já jsem byla ale spokojená, krém je lehčí (na pleti není vůbec cítit), není moc krycí, ale spíše pleť dotónuje a rozzáří. Proto je ideální na léto, kdy nechcete být zatížená vrstvou makeupu, ale chcete dobře vypadat. Dá se používat i jako samotná podkladová báze nebo smíchat s vaším oblíbeným makeupem.

Leave a Reply