KOSMETICKÉ BOXY

Lednový dm box

Ahoj,

dnes vám chci psát o produktu od DM drogerie, známý jako dm box. Box stojí 149 Kč + 49 Kč poštovné, jeho obsah není znám. Tudíž je to taková malá loterie a vy až do otevření nevíte, co vás čeká a zda jste koupením neudělali chybu. Doručování má na starost společnost Geis, případně je možné si nechat box doručit na prodejnu.

Boxy bývají vydávané od léta 2018, postupně v intervalech dvou měsíců (červenec-září-listopad-leden..), na střídačku s dm baby boxem, kde jsou věci pro děti. Přesné datum vydání je tak trochu záhada – dříve bylo oznamováno předem, ale po kolapsu v září, kdy se přehltily stránky a většina objednávek tak vůbec nebyla zaznamenána (což vyvolalo značnou nelibost kupujících), datum dm už nesděluje a je tak potřeba hlídat jejich stránky.

To by bylo k samotnému boxu, teď se s vámi chci podělit o obsah a recenzi lednového boxu. V boxu vždy najdete informační leták, kde jsou popsány všechny produkty. V lednovém boxu bylo 9 věcí, s orientační hodnotou 650 Kč – což je stále úspěch, když jste zaplatili 200 Kč, jiné boxy ale byly i hodnotnější.

V boxu bylo pití s příchutí manga 320 ml, sprchová pěna Nivea s vůní meruňkových marshmallow 200 ml, krém na ruce s olivovým olejem od Nivei 75 ml, lahvička šamponu pro poškozené vlasy od značky Langhaarmadchen 100 ml, masážní houba, o.b. tampony 16 ks, balzám na rty s bio arganovým olejem od Purity Vision, Primeros kondomy 3ks a báze pod oční stíny Trend It Up.

Recenze

Při zkoušení jsem začala pitím, které bylo na můj vkus ale až příliš sladké. Obsahovalo také želé kousky s příchutí kokosu (něco na způsob aloe vera vody), za sebe bych si ho sama nekoupila. Sprchová pěna mě nadchla, protože mám suchou kůži a pěna slibovala hydrataci už ve sprše. Bohužel mé nadšení vydrželo první 3 umytí, pěna sice nádherně voní, ale rozhodně nehydratuje, pro mě je to hezky vonící sprchový gel, ale neplní základní funkci, kterou má. Krému na ruce nemůžu nic vytknout, příjemně voní a díky olivovému oleji příjemně hydratuje. Šampon příjemně voní a bylo vidět, že moje vlasy po umytí vypadají zdravěji, ale bohužel balení je poměrně nepraktické – obsah nejde moc vymáčknout a musíte čekat až obsah vyteče. Balzám na rty je skvělý a v praktickém obalu, pomůže rozpraskaným rtům a má zajímavou vůni – kloním se k pomerančové. Bázi pod oční stíny také hodnotím pozitivně, lze ji používat samostatně jako světlý stín. Ovšem i jako podpora stínů je úžasná, podpoří jejich výdrž a stíny se pak nerozmazávají a hezky s bází drží.

Celkově jsem s tímto boxem moc spokojená nebyla, líbila se mi akorát báze, krém na ruce a balzám, zbytek byl spíše průměr až podprůměr. Nicméně za cenu 200 Kč jsem dostala zboží v hodnotě 650 Kč, z věcí mohou být dárky pro ostatní a udělají radost.

Týna 🙂

Leave a Reply