KOSMETICKÉ BOXY

Kosmetické boxy – dm a Rossmann

Ahoj, dnes vám tady chci ukázat dva různé kosmetické boxy, které byly k dostání v drogeriich. Jedná se o dm box u příležitosti Black Friday a zimní Rossmann box. Dm box byl volně k prodeji, Rossmann box byl vázán podmínkou věrnostních bodů.

Dm box má 8 různých variant, na jejich obsah se velmi dlouho čekalo. Vedení dm se totiž zřejmě rozhodlo vydávání boxu pozastavit, kvůli problémům se zákazníky a kvůli chování některých prodavaček. Jak jsem psala, tento box byl vydán 29.11. a stále je na prodejnách do vyprodání zásob. Například loňský box se dal koupit ještě letos v září.

80693264_3006989989346128_6391482047407325184_n

Za mě je dm box velké zklamání, jeho obsah jsem viděla hned první den. Obsahoval například různé svíčky, drogerii, zubní pastu, kartáček, kondomy, něco k jídlu a pití. Nebyla tam téměř žádná dekorativní kosmetika a celkově byly obsahy divně namixované. Ale samozřejmě, každému se trefí do vkusu něco jiného. Fotky jsou stažené z vinted.cz

Co bylo v mém boxu? Krabici jsem vzala náhodně v Palladiu, jelikož jsem chtěla alespoň malý prvek překvapení. Box obsahoval kondomy (jaké překvapení 😂), voňavku, tyčinku a pití, mini šampon s kondicionérem a deodorant. Myslím, že obsahově to byl téměř nejlepší box, ale i tak to bohužel nebyl box podle mého gusta.

Mnohem větší radost mi udělal box od Rossmanna. Vydali speciální zimní box v hodnotě 699 Kč, pokud ale máte na obdivem účtě alespoň 30 bodů (za nákupy v hodnotě 3000 Kč), můžete si body v aplikaci přeměnit a box pořídit pouze za 99 Kč. A obsah tohoto boxu určitě stojí za to.

V boxu najdete 7 věcí, například nový odličovaci olej od Nivei, který sám o sobě stojí 149 Kč, takže už jen touto věcí jste na boxu vydělali. Dále najdete hydratační textilní masku od Garnieru, zubní pastu, tělové mléko, slupovaci masku v tubě, pěnu do koupele a deodorant. Celý balíček je v dárkové krabičce a vypadá jako kabelka.

Myslím, že tento princip boxu je mnohem lepší – je určen pro stálé zákazníky, kteří v Rossmannu nakupují a tento box pro mě může být jako takové poděkování za jejich nákupy. Pro mě to bylo milé překvapení a myslím že narozdil od DM boxu tyto produkty z Rossmannu.

Pořídili jste nějaký box?

Leave a Reply