ZNAČKY / KOLEKCE

Essence – kolekce Wanna bee my honey?

Ahoj,

zpětně tu mám jednu recenzi na produkty z limitované kolekce Wanna bee my honey od Essence, která v létě obletěla drogerie. Celá kolekce byla v motivu včel a medu – Essence ji vydalo na podporu včel a přispěli 20 000 eur na podporu lesů, aby měly včely kde žít. V této kolekci jste si mohli zakoupit pratelné odličovací tamponky, balzám na rty, dva druhy štětců (na oči a tvář), paletku na oči, transparentní pudr, lesk na rty a primer se třpytkami. Já jsem si koupila tamponky, balzám, primer, štětec na oči a pudr. Smile

 

V balení jsou tři odličovací tamponky, ve tvaru medových pláství. Tamponky se dají vyprat, takže šetří životní prostředí a dají se používat opakovaně. Tamponek stačí jen namočit do teplé vody a odlíčit makeup, já přidávám i olej nebo gel dle odličovací rutiny. Dle mého je to skvělá alternativa ke klasickým tamponkům, navíc je i příznivá cena 60 Kč za 3 kusy, ale bohužel už delší dobu není skladem – Odličovací tamponky. Hodnocení 5/5.

Balzám na rty je prostě pecka – příjemně voní a dá se použít nejen na rty, ale na jakoukoliv část těla, kterou chcete zvláčnit. S veganskou recepturou obsahuje 10 % bambuckého másla, vitamínem E a přírodními oleji pokožku vyživí, chrání a hydratuje. Kelímek má 25 g a stojí 70 Kč – Balzám na rty. Hodnocení 4,5/5.

Rozjasňující primer obsahuje zlatavé částečky a krásně voní. Jeho hydratační složení má zjemnit póry a vyhladit kůži, částečky zase plet rozzářit. Nicméně k tomuto primeru mám skutečně výhrady. Po nanesení neskutečně lepí a nejde na něj dále nanést makeup nebo s ním jakkoliv pracovat. Bohužel jsem ho musela vyhodit. Primer má 30 ml a stojí 90 Kč – Primer. Hodnocení 0/5.

Štětec na oči je skvělý, má na sobě motiv včel, dobře se s ním líčí, není mu co vytknout. Kus stojí 35 Kč – Štětec.

Transparentní fixační pudr je další must-have téhle kolekce. Je v krásném recyklovatelném obalu a je na něm vyražený reliéf s nápisem Wanna bee my honey s motivem medových pláství. Stejně jako ostatní produkty z řady příjemně voní. Na pleti skutečně není vidět a snadno fixuje a zmatní makeup, který tak vydrží celý den. Pudr stojí 80 Kč – ke koupi zde Pudr.

Závěrem se jedná o skvělou voňavou kolekci, kde mi ale vůbec nesednul jen třpytivý primer, zbytek bych uvítala v celoroční nabídce. Smile

Týna

Leave a Reply