VLASY

Co se suchými vlasy – recenze Tigi Bed Head

Hezký den,

dnešní článek je určen pro všechny, kteří mají problémy se suchými a lámavými vlasy. Již delší dobu bojuji se ztrátou lesku a mizerou kvalitou svých vlasů, za což si ale můžu sama. Nespočetně mnoho domácích odbarvování, barvení, málo výživové péče.. Ale řekla jsem si dost, zkusím ty vlasy opět zachránit.

Ve spolupráci s parfemy-elnino.cz jsem si vybrala na jejich stránkách značku Tigi a jejich řadu Bed Head Recovery, která je právě určená pro suché a poškozené vlasy. Produkty řady Recovery si můžete zakoupit jednotlivě – na parfemy-elnino.cz najdete šampon, kondicioner a masku. Nebo můžete stejně jako já, pořídit dárkové balení, ve kterém je šampon a kondicioner dohromady.

Jako první mě určitě zarazila velikost těch produktů. Ta je totiž ohromná, ani se mi pomalu nevešla do poličky v koupelně – oba produkty mají 750 ml, což je trojnásobek objemu oproti jiným vlasovým produktům například z drogerie. Myslím, že toto balení vám opravdu vydrží alespoň půl roku.

Šampon i kondicioner mají hutnější krémovou konzistenci, velmi dobře se s nimi pracuje. Šampon má lehce nažloutlou barvu a voní mi po citrónech, kondicioner je bílý a má podobnou, ale méně výraznou vůni oproti šamponu. Jak jsem již psala, tuto sadu jsem pořizovala kvůli špatnému stavu vlasů. Takže jak uspěla?

Řada Bed Head Recovery obsahuje hydratační molekuly, které mají vlasům dodat výživu a zacelit je. Já po pravidelném používání můžu zkonstatovat, že vlasy nejsou mastné, stačí je mýt 2x týdně. Po umytí jdou vlasy krásně rozčesat a nelámou se. Řekla bych, že jsou i na dotek hebčí, ne tak hrubé jako dříve. Mám jemnější vlasy, které jsou po této řadě ale trochu splihlejší, objem vám tato řada opravdu nedodá. Ale kvalita vlasů se rozhodně zlepšila, a i konečky vypadají lépe.

Pokud máte tedy vlasy poničené barvením nebo zeslabené od slunce, tato produkty z této řady mohou být vaším dobrým společníkem. Produkty vyjdou cenově naprosto skvěle, celá řada 750 ml + 750 ml vyjde na parfemy-elnino.cz 393 Kč – zde. Nebo lze samozřejmě koupit jen šampon (zde) nebo jen kondicioner (zde) i v menším provedení, třeba na zkoušku.

Týna

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Co se suchými vlasy – recenze Tigi Bed Head