KOSMETICKÉ BOXY

Březnový MDŽ box

Ahoj všichni,

o březnovém boxu píšu se zpožděním, protože jsem chtěla otestovat všechny produkty a sepsat tento článek pro vás jako recenzi. Dm drogerie si pro nás 7. března připravila milé překvapení k mezinárodnímu dni žen a vydala další dm box, ve kterém bylo opět 11 produktů a jeho cena opět značně převýšila 200 Kč. Stálo to ale za to?

57085295_229832767886521_5751414483012550656_n

Některé věci se v boxu prostě často opakují a některé už pak prostě ani nevyužijete. Ale i v tom je kouzlo – box se nemůže trefit do vkusu všem a stejně tak věc, kterou si zamiluju, nějaká další bude nesnášet, a naopak. 🙂

V boxu se opět našly věci pro běžnou spotřebu (tentokrát ne kondomy, aleluja :D) – vložky a kapesníky. Což neurazí, nenadchne, ale ve výsledku se to celkem hodí, protože tyhle věci se v domácnosti nikdy neztratí. Vložky 35 Kč – Vložky, kapesníky – 80 ks za 60 Kč – Kapesníky.

Občas jsou v boxu nejen velká balení, ale i miniatury – tentokrát tam byl vzorek suchého šamponu Batiste s květinovou vůní. S ním jsem spokojená, je příjemný jako jeho velká verze, nezanechává na vlasech povlak a dobře se vstřebá a dodává objem. Pokud chce někdo pouze vyzkoušet, miniatury jsou skvělý nápad. Suchý šampon miniatura – 65 Kč.

Tradičně byly v boxu doplňky na nehty – bílý lak od Essence a ochrana nehtové kůžičky od Trend It Up. Lak se dobře nanáší a rychle schne, bohužel málo kryje a je potřeba několik vrstev, což potom nedělá dobrý dojem. Ochrana nehtové kůžičky funguje jako vrstva, kterou namažete kolem nehtů, nehty nalakujete a vrstvičku poté sloupnete, takže nedochází k obarvení kůže kolem. Nápad dobrý, bohužel provedení ne úplně fungovalo, vrstva se špatně odlupovala a ve výsledku způsobila spíše více škody než užitku. Lak na nehty – 45 Kč, Lak na nehty.Ochrana nehtové kůžičky – 45 Kč, Ochrana nehtové kůžičky.

Box se měl zaměřit na krásnou pleť a skutečně obsahoval vícero produktů určených pro pleť. První je růžová báze od Dermacolu s perlovým výtažkem, má rozjasnit pleť. Na mě působila stejně jako jakákoliv báze od Dermacolu – hodně silikonová, máte po ní pleť hned vyhlazenou a dobře se na ní pak nanáší makeup. Bohužel na úkor toho ucpává póry a moje pleť měla sklony se mastit. Dermacol báze 299 Kč – Perlová báze.

Dalším produktem na pleť byla noční maska od Nivei Urban Skin Detox. Celá tato řada má za úkol očistit pleť od běžného znečištění, které na sebe pleť nachytá v průběhu dne. Maska je zeleně zbarvená, má příjemnou krémovou konzistenci a dobře se nanáší. Mínusem může být silnější parfumace. Ráno po probuzení byla pleť odpočatá a hebká na dotek. Ráda ji používám a zařadila jsem ji do své kosmetické rutiny. Maska Nivea – 149 Kč, Maska Nivea.

Patrně největší pecka v boxu byl pleťový krém od Lorealu Hydra Genius s aloe vera a kyselinou hyaluronovou, která má za úkol držet pleť hydratovanou. Varianty jsou 3 – pro suchou, smíšenou a citlivou pleť, na mě v boxu čekal krém pro smíšenou pleť. O tomto krému jsem slyšela hodně již před boxem, sama jsem váhala zda ho koupit, ale nakonec jsem ho nechala v krámě a dobře jsem udělala. V boxu jsem z něj byla nadšená, ale to nadšení brzy opadlo, dala jsem mu na týden šanci. Krém se nanáší ráno a večer pro hydrataci, bohužel na mé pleti nedělal vůbec dobrotu. Nepříjemně lepil a i po hodině po nanešení jsem jej na pleti „cítila“ a nebyl to vůbec příjemný pocit. Pleť po něm skutečně byla hydratovaná, ale spíše na povrchu – když jsem se dotkla tváře, cítila jsem stále ten krém i po celém dni. Rozhodla jsem se jej nepoužívat dále a posílám ho dál kamarádce. Uvidíme jaký názor na něj bude mít ona. Rozhodně bych si jej sama nekoupila. Hydratační krém – 259 Kč, Krém.

Dalším produktem byla podkladová báze od Catrice. Po rozbalení jsem se mírně zděsila, protože barva je sytě oranžová a nedovedla jsem si představit pro jaký odstín pleti by mohla být ideální. Textura je pěnová, z kalíšku se poměrně špatně nanáší – ideálně do něj zabořit prsty. Naštěstí se nějakým kouzlem na pleti přizpůsobí a „vybledne“, takže se dá používat i pro bledší typ kůže. Dá se používat i jako makeup, ale spíše ne, protože vůbec nekryje, řekla bych že je levnější alternativou k bázi od Dermacolu, nicméně zbarvená. Báze 169 Kč, báze.

Posledním produktem pro pleť byl balzám na rty od značky LVLY s kakaovým máslem a manuckým medem. Balzám příjemně hydratuje, bohužel po otevření bych řekla že až zapáchá – znáte ten pach když otevřete zkaženou několik let starou žluklou rtěnku po babičce/mamince? Asi mám citlivý nos, ale existují mnohem lepší balzámy s neutrální vůní, tento mě skutečně neoslovil a letěl do koše. Balzám 50 Kč – balzám.

Úplně posledním produktem v celém boxu byl sprchový gel Palmolive s jílem a výtažky z aloe vera. Sprcháč má charakteristickou zelenou barvu a příjemně voní. Dobře hydratuje a pokožka po něm není podrážděná. I cena je vstřícná – 45 Kč, nicméně upřednostňuji od Palmolive jiné vůně – kokos nebo jahodu. Sprcháč.

A závěrem – box byl plný drobností za pár korun, což ale vyvážily 3 hodnotnější věci – hydratační krém, noční maska a perlová báze. Z noční masky jsem nadšená a zkusím i další produkty z řady Urban Skin Detox, hydratační krém u mě propadl a báze mě nepřesvědčila o další koupi. Nicméně i tak myslím že byl box plný jinak skvělých věcí a spoustu jich člověk upotřebí, hlavně za cenu 200 Kč to byla výhra. Cena jednotlivých produktů dohromady je 1221 Kč, což je skutečně příjemné. Za dvěstě korun nekoupíte ani ten samotný hydratační krém, v boxu je však krém a dalších 10 věcí.

56350785_582456138907529_7766829510158188544_n

Líbil by se vám takový box? Dostal se ke mně ještě jeden od kamarádky, takže ho dám do soutěže, takže si o něj můžete zasoutěžit. 🙂

Hezký večer,

Týna.

 

Leave a Reply