EVENTY,  PR BALÍČKY

Avon pochod 2019 s líčením

Ahoj všichni,

dneska Vám chci povyprávět o Avon pochodu, který se uskutečnil tuhle sobotu 15.6. v Praze. Letošní pochod byl už devatenáctý a i letos se ho zúčastnila spousta českých i slovenských celebrit jako Dara Rolins, Marta Jandová, Dana Morávková, Libor Bouček a další. Smyslem pochodu je vybrat finanční prostředky na boj proti rakovině prsu. Chválím Avon, že letos už nebyly vypouštěné balónky, jako v minulých letech a došlo tak ke snížení ekologické stopy.

Pochod začal přesně ve dvanáct hodin na Staroměstském náměstí a pokračoval až na Štvanici, kde byl další doprovodný hudební program – nechyběla Emma Smetana, Mirai, Gipsy.cz a mnoho dalších. V areálu byla kromě stánků s občerstvením i zóna odpočinku a Mark.beauty zóna s líčením, kde jste si mohli nechat udělat líčení s novou kosmetikou mark.festivalové líčení.

Vstupenkou na pochod bylo speciální Avon tričko. Trička byla k dispozici buď u Avon Lady/Gentleman nebo v prodejnách C&A a na prodej i na místě, kvůli velkému zájmu ale byly některé velikosti vyprodané. Není divu, už v 11 hodin bylo Staroměstské náměstí téměř zaplněné růžovou barvou.

Nakonec jsme se dozvěděli, že se pochodu s námi zúčastnilo 20 tisíc lidí a vybralo se přes 8 milionů korun, což je rozhodně úctyhodná částka a mám z toho strašnou radost. O to větší, že v sobotu teploty atakovaly třicet stupňů, ale to nás nezastavilo a i tak jsme se vydali na pochod za dobrou věc.

Pokud mě sledujete delší dobu, tak víte že s Avonem spolupracují – v březnu jsem byla pozvána na představení K-beauty (článek zde) a nyní jsme se s přítelem zúčastnili pochodu s možností vstupu do VIP zóny, kde na nás před i po pochodu čekalo i pití a občerstvení a pak jsem se na chvíli zastavila právě v beauty zóně.

Kromě těchto úžasných výhod, za které jsme byli moc vděční, jsem dostala i balíček právě s novou kosmetikou mark.festovalové líčení. Tahle nová značka je určena pro líčení na festivaly a je plná barev a hravosti.

V balíčku jsem dostala barevné řasenky, že kterých mám největší radost – s modrou a růžovou barvou. Dále tiskátko s kuličkou na konci pro krásné puntíky a tiskátka pro dotvoření looku. Ty mají tvar hvězdičky a blesku – ale pozor, velice dobře drží a musí se důkladněji odlíčit. Další super novinkou jsou barevné gelové tužky na oči – fialová, stříbrná a modro-zelená, pak i laky na nehtů v letních neonovych odstínech. Posledni novinkou jsou i rozjasňovače ve 3 odstínech, které se opravdu nádherně třpytí – v bílé, růžové a bronzové barvě.

A na konec jedna dobrá zpráva, budu mít pro vás i jeden balíček s touto kosmetikou, o který si můžete příští týden zasoutěžit na mém instagramovém profilu – zde.

Všechny novinky z mark.kolekce najdete zde – Avon novinky. 🙂

Hezký den,

Týna K.

Leave a Reply