Masky,  Odličování

Mixa čisticí maska Anti-Imperfection

Ahoj všichni,

dnes tu mám recenzi na čistící masku Anti-Imperfection od Mixa. Pleťová maska je určená pro citlivou pleť, díky ovocným kyselinám a zinku zbaví pleť mastnoty a černých teček. Maska stojí 159 Kč a lze koupit zde Mixa maska.

Hodnocení: 1/5 maska se dá použít jako gel, kdy se okamžiě smyje nebo jako maska, kdy necháte působit 5 minut a poté smyjete. V prvním případě jsem neměla s použitím žádný problém, makeup šel dobře odlíčit, v případě delšího působení však začala stahovat obličej a byl hodně podrážděný a zarudlý. Z toho důvodu jsem přestala používat úplně a darovala kamarádce.

Složení: Aqua/Water, Kaolin, Butylene Glycol, Zea Mays Starch/Corn Starch, Glycerin, Decyl Glucoside, Carrageenan, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Acer Saccharum Extract/Sugar Maple Extract, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract/Orange Fruit Extract, Citrus Limon Fruit Extract/Lemon Fruit Extract, Coco-Betaine, Disodium EDTA, Glycolic Acid, Phenoxyethanol, Saccharum Officinarum Extract/Myrtillus Fruit Extract, Xanthan Gum, Zinc Gluconate, Parfum

Leave a Reply